Wieloletnie doświadczenie
i profesjonalna obsługa

Poznaj Halidor

Halidor to rodzinna firma z tradycjami, która działa na rynku od 1992 roku. Nasza przygoda rozpoczęła się od sprzedaży mebli w wynajętej hali o powierzchni 150m2. Nasz dynamiczny rozwój nie byłby możliwy, gdybyśmy nie oferowali produktów i usług na najwyższym poziomie.

Dziś jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która cieszy się zaufaniem Klientów w całym kraju i posiadamy pięć sklepów o łącznej powierzchni ponad 2000m2. Mimo tego, dalej stawiamy na rozwój! Wszystko po to, aby oferować naszym Klientom jeszcze więcej produktów.

Kompleksowa oferta – od projektu po montaż!

Od lat zajmowaliśmy się sprzedażą mebli wypoczynkowych, sypialnych, młodzieżowych, jadalni, stołów, krzeseł i mebli biurowych. Stale poszerzaliśmy naszą ofertę, dając naszym Klientom jeszcze większy wybór. Dziś nie tylko sprzedajemy, ale również projektujemy na zamówienie, dowozimy i montujemy. Dzięki temu, kupując u nas dostajesz kompleksową usługę. Nasze meble projektowane na zamówienie cieszą się dużym zainteresowaniem i doskonałą renomą.

Halidor – meble to dopiero początek!

Aktualnie w naszej ofercie znajdziesz nie tylko meble. Produkty naszej firmy to również różnego rodzaju elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz. Nasza kompleksowa oferta to pełen asortyment dla domu i biura, a w tym wysokiej jakości sprzęt oświetleniowy, sprzęt AGD, dekoracje ozdoby i wiele, wiele innych. Wszystkie nasze produkty dostępne są razem z usługą bezpiecznego dowozu na terenie całej Polski i montażu przez kwalifikowanych pracowników naszej firmy.

Wyłączny dystrybutor mebli BRW i Forte w Tomaszowie Mazowieckim.